دکتر مسعود کثیری

پزشک عمومی


گلپايگان و نهضت مشروطه

گلپايگان و نهضت مشروطه

مقدمه

يكي از مهمترین راههاي بيان توانائيها و آگاهي هاي گروهي، پرداختن به تاريخ نگاري محلي مي باشد كه هميشه و در همه ادوار تاريخي مورد نظر مورخان بوده است. همه مردمي كه در يك سرزمين زندگي مي كنند، ارتباط قوي و مستحكمي را كه ميان انسان و زادگاهش موجود مي باشد درك كرده و در صدد بيان آن به شيوه هاي گوناگون مي باشند. در اين ميان مردمي كه در قلمرو کشورهای اسلامی سكني داشته اند، اين وابستگي و تعلق را به شكل عميقتر احساس نموده و بيان كرده اند.

آنچه که پیش روی خوانندگان محترم این کتاب است، مجموعه ای از مقالات گوناگون در مورد تاریخچه شهرگلپایگان و مردمان آن دیار است، که به مرور زمان توسط اینجانب، به مناسبت های مختلف به رشته تحریر درآمده است. برخی از این مقالات سالها قبل در نشریه صدای گلپایگان به چاپ رسیده و بقیه آنها در همایش های کشوری و بین المللی ارائه گشته و یا در سایت های مختلف منتشر شده است.

برخود لازم می دانم، از کلیه کسانی که زمینه های چاپ این کتاب را فراهم آوردند، قدردانی نموده و امیدوارم که با راهنمایی خوانندگان محترم، چاپ های بعدی پربارتر ارائه گردد. همچنین از همسر عزیزم، خانم مهسا جوادی، که ضمن حمایت های بی دریغ از من، زحمت طراحی جلد این کتاب را هم متحمل گشته است، سپاسگزارم.

فروردین هزار و سیصد و نود خورشیدی

مسعود کثیری


آدرس مطب :
تلفن : -

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیکتاب های منمقالات منکارهای پژوهشی دانشجویانگاه نوشته هااسناد تاریخ پزشکیدوره کارشناسی ارشد– گراصفحه شخصی پویاپیامهای کاربرانسوالات پزشکیسایتهای دیگر